2017-2018 metų sezonas buvo ypatingas visam Žalgiriui, o Edgaras Ulanovas buvo kertinė dalis viso to, ką sukūrė visa komanda.

Per vidutiniškai aikštėje praleidžiamas  26 minutes, Edgaras spėdavo pelnyti po 7,5 taško. Dažniausiai jis prižiūrėdavo varžovų lyderius gynyboje, tad šioje statistikoje ne viskas atsispindi.

Kaip matome Edgaras didesnę dalį savo taškų rinko kėlinių pabaigose, likus 0-4 minutėms iki kėlinio pabaigos. Žalgiris dažnai užbaigdavo kėlinius Edgaro pacentravimais prieš žemesnius gynėjus.

Namų arenoje Ulanovo taškų vidurkis buvo geresnis nei išvykose, tačiau Maskvoje, per dvi rungtynes prieš vietos Chimki ir CSKA klubus, Edgaras rinko 10,6 taško vidurkį.

Tai buvo ketvirtasis žaidėjo sezonas Eurolygoje. Statistiškai 2016-17 metų sezonas buvo jam geresnis, tačiau rodikliai kito nežymiai. Tikėkimės, kad šiemet Edgaras išlaikys tą patį stabilų žaidimą, tiek gynyboje, tiek puolime.